Kurs samodzielnego montażu

Cieszymy się, że zdecydowałeś się na odbycie kursu, po którym będziesz w stanie stworzyć schemat montażowy swojej instalacji, ponieważ jesteśmy przekonani, iż nie ma drugiej osoby, która zrobiłaby to lepiej od Ciebie.

Poza tym, nie lubimy serii "Kto to Panu montował" tak bardzo jak Wy i nie chcemy przyjeżdżać na nagrywki, akurat na Wasz budynek :)

 

Wyślij nam dane do pro formy:

Imię i nazwisko

Adres zameldowania

Numer telefonu

 

Zapłacisz równe "czysta"... ale obiecaliśmy przecież, że szkolenie zawsze będzie za darmo, czyż nie? No tak, tylko że pojawili się ludzie mniej uczciwi od Ciebie, którzy wykorzystywali bezcenny czas Ariela na bezproduktywne rozmowy o teoretycznym montażu, na nie zakupionej jeszcze działce, w wymarzonym za lat 10 domu... mamy więc nadzieję, że kwota ta oddzieli ludzi prawdziwie zainteresowanych rekuperacją, od chcącej się doszkolić konkurencji, ludzi samotnych, chcących po prostu porozmawiać(tel dla nich 116111) i tych, którzy szukają rozwiązań najtańszych, nie zważając na jakość kupowanych materiałów, bo jak wiecie, w tej ostatniej kwestii nie ma z nami negocjacji.

Wiemy, że czysta PLN to kupa pieniędzy, ale obniżymy wartość Twojego zamówienia materiałowego o te czysta PLN :D

Chętnie przeczytam jakie masz do niego uwagi, albo jakie odcinki jeszcze dokręcić?

Wyślij dane do pro formy na malmokurs@gmail.com